Karrier

Bővülünk, növekszünk, ami azzal jár, hogy a legjobb munkatársat keressük. Hiszen a legjobb céget akarjuk felépíteni. Lehet, hogy pont VELED! Ha nem félsz a munkától, vállalod céljaidat és szeretnél részese lenni egy érdekes vállalkozásnak, tagja lenni egy jó csapatnak, akkor nem kell mást tenned egyelőre, mint jelentkezned a megfelelő munkakőrre.

Pozíció: HORECA értékesítő

A Borháló Borkereskedés hálózat a borok világára nyitott motivált, gyakorlott területi képviselőt, értékesítőt keres csapata bővítéséhez országos munkavégzésre.

Kiemelt területek: Kelet-Magyarország, Nyugat-Magyarország balatoni régió, Budapest.

A jelentkezés feltétele: bornagykernél szerzett értékesítői tapasztalat.

Kiemelt feladatok:
-meglévő és új partnerekkel történő kapcsolattartás, kapcsolatok kialakítása és ápolása
-borok kóstoltatása, ajánlatok összeállítása potenciális partnerek számára
-borkóstolók szervezése és lebonyolítása partnereink igénye alapján
- elkezdett feladatok utánkövetése

Szükséges képességek:
-elkötelezettség, szenvedély a borok iránt
-barátságos, nyitott személyiség, értékesítői véna
-ajánlatok rögzítése írott formában, excel alapfokú ismerete
-vezetői engedély
-önálló munkavégzés, céltudatos személyiség

Ezeket kínáljuk:
-munkatársak megbecsülése mind az alapbért, mind a célprémiumot tekintve, felfelé nyitott bérezési szisztéma
-dinamikus, összetartó, kreatív csapat
-támogató munkakörnyezet, munkavégzést támogató beszerzés
-megfelelő tárgyi feltételek, gépkocsi, telefon, laptop
-ingyenes borkóstolók, borászlátogatások, rendezvények

Iratkozz fel hírlevelünkre