Karrier-Hálózati kapcsolattartó

Miért olyan fontos ez a munkakör?

FELADATAID
-Franchise partnereink kiskereskdelmi tevékenységének ellenőrzése és tanácsadás, hogy még jobb kereskedők és értékesítők lehessenek
-Checklist-ek alapján ellenőrzések végzése
-A Borháló know-how személyes átadása és üzleti támogatás nyújtása
-Központ és partnerek munkájának összehangolása
-Visszacsatolások készítése
-Javaslattétel a központi munka és cégfejlesztés irányára a partnerek jelzései alapján
-Partnerek motiválása és tanítása, megfelelő oktatási programra irányítása

JÖVŐBELI FELADATAID (ELŐRELÉPÉSI IRÁNY)
-Bekapcsolódás a stratégiaalkotásba
-Nemzetközi porondra lépés koordinálása (2-4 éves távlatban)
-Többi kapcsolattartó vezetése

HELYSZÍN
Magyarország... Részben otthonról, részben autóból, részben a helyszínen. (Utazós munka). Heti egyszeri személyes találkozó a cég szentendrei központjában.

AMIT ELVÁRUNK
-Kiskereskedelmi szemlélet megléte és tanításának belülről fakadó igénye
-Önálló munkavégzés képessége
-Kitartás és pontosság iránti elkötelezettség
-Partnereinknek szóló teljes figyelem és segíteni akarás, alázat a munkában
Jó helyesírás, koncentrált figyelem
-Tanulásra való nyitottság, belülről fakadó fejlődési igény
-Munkabírás és rugalmas munkaidő
-Jogosítvány megléte, rutinszerű autóvezetés
-Megfontolt és árnyalt kommunikáció képessége
-Kapcsolattartói tapasztalat (területi képviselő, key account) előny
-Kiskereskedelmi tapasztalat, gyakorlat, szemlélet és jártasság

ÉS AMIT KÍNÁLUNK
-A cégvezetés és a tulajdonosi kör is tanulóképes és fejlődőképes
-Egy formálódó, jó csapatban való részvétel
-Változatos munkavégzés, érdekes emberekkel való találkozás lehetősége
-Részben otthonról végezhető munka
-Megbecsülés
-Önálló időbeosztás
-Pozitív visszacsatolás öröme a partnerektől
-Franchise rendszer megismerése, marketing és termékismeretek bővítése
-Tanulás egy sikeres csapatban​

Mire vársz még?

Itt tudsz jelentkezni:​

Iratkozz fel hírlevelünkre